LG Seeds Türkiye

LG Seeds Türkiye

Limagrain Tohum Islah ve Üretim San. Tic. A.Ş

Fransa’da kurulu bulunan Limagrain Europe ve Türkiye’nin en büyük tarım satış kooperatiflerinden ikisi olan Trakya Birlik ve Karadeniz Birlik ortaklığıyla gücüne güç katmış olan
Limagrain Tohum; sahibi ve hissedarlarının tamamı çiftçi olan Dünya’nın ilk ve tek tohumculuk firması olarak 30 yılı aşkın zamandır üreticilerimizin her zaman yanında onların desteğiyle daha nice başarılara imza atmak üzere çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

Şirketimiz LG markası ile tarla bitkileri tohumluklarında hibrid ayçiçeği, hibrid mısır, kanola, buğday ve arpa tohumluklarının bitki ıslahı; ürün geliştirme, tohumluk üretimi, tohumlukların hazırlanması ve satışı konusunda tohumculuğun tüm aşamalarının tek bir şirkette toplanmış ülkemizde faaliyet gösteren ender firmalardan birisidir.

Limagrain Tohum; ülkemizde hibrid ayçiçeği ve mısır tohumluklarının satışında ilk sıralardadır. Sadece yerel pazarda büyük bir oyuncu değil aynı zamanda yakın coğrafyaya da
tohumluk ihracatı yaparak ülkemize döviz kazandırmaktadır. Ekim 2015 ‘te açılan Karacabey Tohumluk Hazırlama tesisimiz ile başta Ukrayna ve Rusya olmak üzere; Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Yunanistan, Fransa, İspanya, Kazakistan, Güney Afrika’ya tohumluk ihracatı gerçekleştirmekteyiz. Kısacası bu ülkelerin ihtiyaçlarının büyük bir kısmı bu topraklarda geliştirilen ve üretilen tohumluklarla sağlanmaktadır.

Tohumculuk sektöründe ülkemize katkı sağlamak, bu konuda öncü olarak tarımla uğraşanları ve uğraşmak isteyenleri cesaretlendirmek arzusundayız.

Hedeflerimiz doğrultusunda özveri ile çalışan tüm mesai arkadaşlarımıza, iştiraklerimize, kooperatiflerimize, bayilerimize ve üreticilerimize, başarımızda emeği geçen herkese
minnet ve şükranlarımızı sunarız.

LG Seeds Tarihçesi

LG Seeds Tarihçesi

1965, LG11: Cesur bir adım, Kooperatif Limagrain adını alır ve araştırmaya yatırım yapar…

Limagrain in tarihi 1965 de başladı. Amerika Birleşik devletlerindeki hibritlerdeki gelişmeyi farkeden, genç yöneticiler ekibi, mısır da büyük potansiyel olduğu konusunda ikna oldular. Ardından kurul cesur bir adım attı: Fransa Aubiat da Domen dö Mons bölgesinde bir istasyon oluşturarak, kooperatifi, araştırmanın bünyesinde kurdular. Bunun özel bir amacı vardı: kuzey Avrupaya uygun erkenci mısır çeşitleri oluşturmak. 1970 de, Limagrain ilk hibrit mısır çeşidi LG 11 i tescil ettirdi. Kısa sürede LG 11, şirketi önce Fransa’da ardından Avrupa’da erkenci mısır da lider konumuna getirdi. Bu, Limagrain macerasının başlangıç noktasıdır.

1975, sebze tohumları ile çeşitlendirme, satın alma ve sebze tohumları dünyasına giriş…

Yönetim kurulu, LG 11 girişiminin sonsuza kadar sürmeyeceği gerçeğini kabul ederek, mısıra tamamlayıcı olabilecek alternatif fırsatları aradılar. 1975 yılında Vilmorin’in satın alınması sebze tohumlarındaki girişimin başlangıcı oldu. Sorunları olmasına rağmen, bir kez daha prestijli bir şirket adına cesur bir adım atılmış oldu. Çok hızlı bir şekilde, üst yönetim, sebze tohumları pazarının uluslararası ve çok parçalı bir pazar olduğunun farkına vardı. Uluslararasılaşma aşamalar halinde gerçekleşti ve kendi pazarlarına yakın olan iş birimleri halinde organize edildi. Limagrain beş ülkede mükemmel şekilde doğrudan ve önemli oranda mevcut olan tek sebze tohumu şirketi oldu: Fransa, Amerika Birleşik Devletleri, Hollanda, Japonya ve Israil. Bugün bu başarı Limagrain’i dünya çapında profesyonel sebze tohumunda 2. Ve Avrupa tüketici tohumları pazarında 1. Sıraya taşımıştır.

1979, Batının fethi, kuzey Amerika’da ilk mısır araştırma istasyonunun kurulması…

Mısırda Avrupa lideri olarak Limagrain, faaliyetlerine devam etmek ve Amerika mısır genetiğine erişebilmek adına Amerika Birleşik Devletlerinde kendini güçlendirmek istedi. Kirkland, İllinoi da ilk araştırma istasyonunu açma kararı alındı. Oldukça hızlı bir şekilde, diğer istasyonlar da açıldı. 1990’ların başında, çalışmalar Corn Belt’in merkezini ve Kanada’yı kapsadı. Ardından, İllinoi, İndiana ve Ontario da çok sayıda Kuzey Amerika tohum şirketinin satın alınması ile desteklendi. O zamana kadar oldukça sınırlı olan oyuncular olarak, Limagrain ve Alman tohum şirketi ortak çabaları ile, 2000 yılında, yüzde 50/50 ortak girişim oluşturmak adına, kuzey Amerika’daki mısır ve soya fasulyesindeki faaliyetlerini bir araya getirerek Agreliant’ı kurdular.

1983, entegre zincirlerin vizyonu, Fransa – Enzat’da mısır işleme tesisinin kurulması, entegre zincir politikasındaki ilk adım…

1983 de, Limagrain kooperatif çiftçi üyelerinin tane mısır üretimini değerlendirmek amacı ile Enzat’da bir mısır işleme tesisi kurdu. Bu olay, yerinde işleyerek, değer yaratmak adına entegre zincir politikasında atılan ilk adım oldu. Bunu, yeni bir kavram olan : ” tohumdan içeriğe” ile birlikte 1992’de kurulan Ulis laboratuvarı izledi. Bu strateji, kahvaltılık mısır gevreği pazarı için olan Yuroplata irmik mısır gibi işlevsel unlar ve ayrılmış çeşitler gibi yenilikçi ürünler ile sonuçlandı. 2002’de, Limagrain tahıl içeriklerine ilişkin olan tüm faaliyetlerini Limagrain tahıl ürünleri şirketi altında bir araya getirmeye karar verdi. İzlenebilir entegre zincir halinde üretim kooperatif bünyesine alındı. Bugün, Limagrain tahıl ürünleri işlevsel un da Avrupa lideri konumundadır.

1986, araştırma ve biyoteknolojiye yatırıma devam, Biosemin, ilk bitki biyotek laboratuvarının Fransa Clermont-Ferrand da kurulması…

1983 yılında Grup, biyoteknolojinin ortaya çıkışını farketti ve bitki geliştirmeye adanmış hücresel ve moleküler bir laboratuvar kurmaya karar verdi. 1986 da Biosem açıldı. O dönemde, böyle bir araştırma yapısına sahip Avrupalı tek tohum gurubu Limagrain idi. Biyoteknoloji yatırımlarına, tek başına hareket eden bir oyuncunun erişemeyeceğine ikna oldular ve diğer Fransız tohum şirketleri ile işbirliği içerisinde 1997’de Biogemma’yı, ardından Alman tohum firması ile birlikte 2011 yılında  Genective kurdular. 2012 de, Liman bölgesinin merkezinde Şap da , tarla bitkilerine adanmış Avrupa’nın en büyük araştırma istasyonunu kurdular.

1990, buğday hamlesi, Nickerson ın satın alınması…

Buğday ekim alanı olarak Avrupa’nın 1 numaralı ürünü. Tohumda Avrupa lideri olarak Limagrain, aynı zamanda tahıl  tohumlarında da çalışma arayışındaydı. 1990 da, Limagrain Batı Avrupa’da bulunan tek oyuncu olan Nickerson’ı satın almaya karar verdi. Nickerson, Liman bölgesindeki buğday zinciri stratejisi için temel taş olacaktı. Bunları, Limagrain’in buğday faaliyetlerini pekiştirmek için diğer satın almalar izledi. Limagrain2008’de, AGT Avusturalya ile bir ortaklık imzaladı. 2010’da, buğday gelişimini uluslararası çapta büyütmek için Amerika Birleşik Devletler’indeLimagrain tahıl tohumları şirketi kuruldu. Limagrain, artık buğday tohumlarında Avrupa’nın bir numarası ve bu üründe uluslararası bir oyuncu olma çabasında.

1995, entegre zincirlerin sağlamlaştırılması, Jacquet’in satın alınması ve unlu mamullere giriş…

Jacquet’in satın alınması, Limagrain’in unlu mamüller dünyasına girişine damgasını vurdu. Bu, grubun tohumdan ekmeğe uzanan entegre zincir stratejisine erişme arzusunu yansıtıyordu. Jacquet, Limagrain’e kendi çiftçi üyelerinin üretimleri için değer zincirleri aracılığı ile fırsatlar sağlama imkanı tanıdı. Karşılığında Jacquet, belirli ihtiyaçlara yönelik seçkin un’ unu üne kavuşturdu ve güç kazandı. 2011’de Brossard, ürünleri ve lider Fransız pastacılığındaki tecrübeleri ile Jacquet’i geliştirdi. Günümüzde, Jacquet Brossard Fransa’nın 1 numaralı endüstriyel fırın şirketidir.

2008, Uluslararası gelişimin peşinde koşmak, tarla bitkileri tohumlarında uluslar arasılaşmanın hızlandırılması…

Limagrain, uluslararası alanda var olan oyuncuların sadece birkaçının tarla bitkilerinde uzun vadede var olmaya devam edebileceğinin farkında. Uluslararası oyuncu olmak demek bitki ıslah sürecinde gerekli olan temel çalışmaların ötesindeki araştırma programlarını taahhüt etmeyi mümkün kılan bir vizyona sahip olmak demektir. Artık; hem pazarlar hem de genetik kaynaklar bakımından tropik bölgeleri göz ardı etmek mümkün değildir. Bugün Limagrain, Brezilya, Hindistan, Çin ve Afrika’daki en yeni operasyonlar ile beraber, küresel mısır alanlarının %90’ından fazlasında mevcut durumdadır.

2015, global bir şirketin azmi, 2020’ye doğru ilerlerken…

Güçlü bir azim ve uzun vadeli bir bakış açısı rehberliğinde, aynı zamanda köklerinin bulunduğu Auvergne bölgesindeki temellerini sağlamlaştırarak, tohum ve tahıl ürünlerinde uluslararası anlamda örnek gösterilecek bir oyuncu olmayı arzulamaktadır.

İlerleme, azim ve işbirliği: bu üç değeri temel alan, eşsiz bir tarih yazılmaya devam etmektedir.

Kalite Politikası

LG Seeds Türkiye'de Kalite Politikası

İşyerinde sosyal diyaloğa önem veren, farklı görüş açılarını dikkate alarak çalışanlarımızın, ve ailelerimizin, toplum, müşterilerimizin ve hissedarlarımızın düşüncelerini paylaşmalarına ortam sağlamak, birlikte sahip olduğumuz potansiyeli etkin bir şekilde kullanarak, mükemmele ulaşma azmiyle çalışmaları sürdürmek, Eşitlik, dürüstlük, saygı ilkeleri çerçevesinde ekip ruhuyla işlerin yürümesi, çalışanların bağlılık ve motivasyonunu arttırmak, çalışmaları ve başarıları ödüllendirmek, En değerli kaynak olarak gördüğümüz tüm çalışanlarımızın mesleki sağlık ve emniyetlerini korumak, olası yaralanma ve sağlık bozulmaları ve bunların etkilerini en aza indirmek .

İş sağlığı ve Güvenliğinin en önemli ögesi olan eğitim faaliyetlerini planlamak ve eğitimleri LİMAGRAİN TÜRKİYE ailesinin ayrılmaz bir parçası olarak sürdürmek, Sürdürülebilir tarım esasına dayanarak kalitesi yüksek, farklı bölgelere uygun, hastalık ve zararlılara dayanıklı yeni çeşitler ıslah etmek ve üretmek, Ürün kalitesini arttırmak, hatasız ürün verebilmek, müşterilerimize zamanında teslimat yapma unsurlarında bir çözüm ortağı gibi çalışmak ve sürdürülebilir bir müşteri memnuniyeti oluşturmak, her türlü üretim ve hizmet faaliyetleri süresince; ekolojik dengeye zarar vermemek, çalışanlarımızın ve faaliyetlerimizden etkilenecek çevreye gelebilecek olumsuz etkileri önlemek, gelecek nesillere temiz bir çevre bırakmak, doğanın dengesini bozacak hareket ve eylemlerden kaçınmak ve çevreyi korumak, Entegre Yönetim Sistemini uygulanabilir tüm şartlarını yürürlükteki tüm çevre ve iş sağlığı güvenliği mevzuatlarına, standartlara ve müşteri şartlarına tam uyarak sistemimizi sürekli iyileştirmek.

Kariyer

Kariyer

LG, Limagrain Grup’un Tarla Bitkileri Tohumları alanında işleyen, dünyanın en büyük bitki ıslahı ve tohum geliştirme firmalarından biri olan Limagrain ’in bir markasıdır. 55 ülkede yerleşik olan Limagrain’in, farklı milletler ve kültürlerden toplamda 10.000’den fazla çalışanı vardır. Farklı profil ve meslek zenginliği ile Grup, insan kaynakları konusunda kökeni tarım dünyasına dayanan, paylaşımcı kültür yaklaşımına sahiptir.

LG Seeds Türkiye takımı bilgi ekosistemi ile bir bütün olarak kültürüne yeni değerleri katmayı sürdürür. Takıma yeni bireyleri kazandırırken hedeflenen en önemli esas yenilikçi ve kültürel değerlere hakim bireylerin yetileridir. 

LG Seeds Türkiye takımı için pozisyon takiplerini buradan yapabilir, açılan pozisyonlar için başvurularınızı yürütebilirsiniz.

KVKK Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması
Limagrain Tohum Islah Üretim San.Tic. A.Ş. ( Limagrain) olarak kişisel verilerinizin güvenliği hususuna gereken hassasiyeti göstermekteyiz. Limagrain olarak ürün ve hizmetlerimizden faydalanan kişiler dahil, Limagrain ile ilişkili tüm şahıslara ait her türlü kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (“KVKK”) uygun olarak işlenerek, muhafaza edilmesine önem vermekteyiz. Bu sorumluluğumuzun tam bilinci ile KVKK uyarınca “Veri Sorumlusu” sıfatıyla, kişisel verilerinizi aşağıda yer alan kapsamda ve şartlarda işlemekteyiz.

Kişisel Veri Nedir?
Kişisel veri, KVKK’da kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi olarak tanımlanmıştır. Buna göre bizimle paylaştığınız doğum tarihiniz, kimlik numaranız, telefon numaranız ve benzeri bilgiler kişisel veri olarak adlandırılmaktadır.
Limagrain, kişisel verilerinizi, Limagrain ile doğrudan paylaştığınız hallerde veya üçüncü şahıs platformları gibi başka kaynaklar aracılığıyla toplamaktadır.

Kişisel verilerinizin işlenme amacı ve dayanağı nedir?
Kanunun 5. maddesinde yer alan “veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması” ve “ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması” ve ürün ve hizmet ilişkiniz dolayısıyla yasal yükümlülüklerimizi yerine getirebilmek ve sizi kampanyalar ve avantajlardan haberdar edebilmek, satış, pazarlama, promosyon faaliyetleri ve hizmet kalitesinin arttırılması için Limagrain kişisel bilgilerinizi toplamaktadır ve bu kapsamda işlemektedir.

Yukarıda sayılan amaçlar doğrultusunda Limagrain, kişisel verilerinizi, açık rızanıza istinaden, veya sizinle yaptığımız sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması halinde veya temel hak ve özgürlüklerinize zarar vermemek kaydıyla meşru menfaatimizin gerektirdiği hallerde, burada belirtilen amaçlar ve kapsam dahilinde işlemekte ve saklamaktadır.

Kişisel verilerinizi hangi amaçla, kimlere aktarıyoruz?
Kişisel verileriniz Limagrain hissedarlarıyla, doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimizle, iş ilişkisinin devamı esnasında birlikte bizi temsil eden ve/veya faaliyetlerimizi yürütebilmek için işbirliği yaptığımız iş ortağımız olan yurtiçi/yurtdışı kişi ve kurumlarla (kargo, gönderi, mobil sağlayıcı, reklam hizmetleri sunan şirketlerle) paylaşılabilmektedir. Ayrıca, yasal yükümlülüklerimiz nedeniyle ve bunlarla sınırlı olmak üzere mahkemeler ve diğer kamu kurumları ile kişisel veriler paylaşılmaktadır. 

Kişisel verilerinizi nasıl saklıyoruz?
Şirketimiz ile paylaşılan kişisel verileriniz Limagrain’ in güvenli sunucularında ilgili yasal düzenlemelere, KVKK hükümlerine ve Limagrain standartlarına uygun olarak saklanmaktadır. Bu kapsamda Limagrain, kişisel verilerinizin güvenliğini sağlamak adına yasal mevzuat ile belirlenen gerekli teknik ve idari güvenlik önlemlerini almaktadır.

Kişisel verilerinizi ne kadar süre ile tutuyoruz?
KVKK Madde 7/f.1. hükmü uyarınca, kişisel verilerinizin işlenmesi gerektiren amaç ortadan kalktığında ve/veya ilgili mevzuat uyarınca verilerinizi saklamakla yükümlü kılındığımız yasal süreler dolduğunda, yahut kişisel verilerinizin saklanması ve işlenmesi ile ilgili olarak tarafımıza ulaşıp bu konuda artık rızanızın olmadığını bildirmeniz halinde kişisel verileriniz tarafımızca silinecek, yok edilecek veya anonim hale getirilecektir.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’ndan doğan haklarınız nelerdir?
KVKK Madde 11 uyarınca, kişisel verilerinizin işlendiği Limagrain tarafından veri sorumlusu sıfatı ile işlediği ölçüde;
herhangi bir kişisel verinizin işlenip işlenmediğini öğrenme;
kişisel verilerinizin işlenme faaliyetlerine ilişkin olarak bilgi talep etme;
kişisel verilerinizin işlenme amaçlarını öğrenme;
kişisel verilerin yurt içinde veya yurt dışında üçüncü kişilere aktarılmış olması durumunda bu kişileri öğrenme;
kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme;
kişisel verilerin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme;
silme ve düzeltme işlemlerinin, verilerin aktarıldığını üçüncü kişilere bildirilmesi isteme;
kişisel verilerin otomatik sistemler vasıtasıyla işlenmesi sonucu ortaya çıkabilecek aleyhte sonuçlara itiraz etme; ve
kişisel verilerinizin kanuna aykırı bir şekilde işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde bu zararın tazmin edilmesini isteme hakkına sahipsiniz.
Başvurunuzda yer alan talepleriniz, talebin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç 5 iş günü içinde sonuçlandırılacaktır.

Tarafımıza bildirmiş olduğunuz kişisel verilerinize ilişkin haklarınızı ne şekilde kullanabilirsiniz?
Kanunun ilgili kişinin haklarını düzenleyen 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi, “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” göre LIMAGRAIN TOHUM ISLAH VE ÜRETİM SAN. TİC. A.Ş. Hüdavendigar Mah. Küme Evleri No :2 Limagrain Sitesi 16700 – KARACABEY-BURSA adresine yazılı olarak veya elektronik posta üzerinden  info.limagrainturkey@limagrain.com e-posta adresine iletebilirsiniz.

Çerez Aydınlatma Metni

Çerez (Cookie) Bildirimi

LG resmi web sitesi olan bu alanda, kullanıcılarımızın deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.

Üyelik sistemi bulunmayan bu web sitesinde, standart çerez politikası uygulanmaktadır. Kullanıcıların deneyimlerini paylaştığı iletişim formları aracılığı ile iletilen form bilgileri bu web sitesinin sağlayıcısı olan sunucuda kısa süreli saklanır. Form iletileri herhangi bir kurum, kuruluş ile paylaşılmaz ve gizlilik kapsamında korunur.

Bu internet sitesini her kullandığınızda, çerezler ve diğer teknolojiler aracılığıyla bilgi toplanabilir. Bu internet sitesini kullanarak, Çerez Bildiriminde açıklanan çerez kullanımını, ayrıca lgseeds.com.tr, lgtohum.com, limagrain.com.tr bünyesinde ziyaret edebileceğiniz ürün, hizmet bazlı diğer alanlarda ki çerez bildirimlerinde açıklanan çerez kullanımını da kabul etmiş olursunuz.

Kullanılan çerez türleri ve nedenleri nelerdir?

Web sitemizin akışını ve operasyonlarını geliştirebilmek için biz ve hizmet sağlayıcılarımız analitik hizmetlerden de yararlamaktayız. Ziyaretçi sayısını ölçebilmek amacı ile web işaretleyicisi veya takip analitiği kullanılmakta ve sitemizde ki bireysel kullanıcı sayısını, kullanıcıların siteye erişim sıklığını gözlemlemek, geliştirmek ve analiz etmek için ise sitemizde performans ölçücü çerezler kullanılmaktadır. Bu bilgiler sadece istatistik verisel amaçlarla kullanılmaktadır. Kullanıcıların bireysel olarak tespiti veya kimliksel tespiti amacıyla kullanılmamaktadır.

Bu internet sitesinde, kullanıcılara GoogleAds aracılığı ile reklam göösterimi yapılabilmektedir. Bu reklam içeriği, kuruluşumuzun amacına yöneliktir ve ürün, bilgilendirici içeriklerden oluşmaktadır. 

Veriler, Google Analitik aracılığı ile toplanmaktadır. Yine Google Analitik verileri ziyaret edilen konumun yüzeysel bilgisini, kullanılan teknolojinin, cihazın türünü ve ziyaretçinin trafik sıklığını belirten standart veriler toplamaktadır. Kullanılan çerezler ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için bize ulaşın.

Çerezler kontrolü nasıl yapılır?

LG web sitesine erişim sağlayarak bilgisayarınıza ya da  yukarıda açıklanan ayrıntılara çerez yerleştrilebileceğini kabul etmiş bulunmaktasınız. Çerezleri çeşitli şekillerde ve tarayıcınız aracılığı ile kontrol edebilirsiniz. Çerezleri engellemeniz durumunda, bunun internet sitesi kullanımınızı etkileyebileceğini, web sitemizde ki bazı kısımlara erişimde sıkıntı yaşayabileceğinizi hatırlatırız. 

Taracınızda çerez kontrolü:

Çoğu tarayıcılar, bilgisayarınızdaki çerezleri görme, çerezleri birer birer silme ya da belirli internet sitelerinden veya tüm internet sitelerinden gelen çerezleri engelleme imkanı sağlar. Çerezlerin tamamını silmeniz durumunda, yaptığınız tüm tercihlerinizin silineceğini hatırlatırız. Tarayıcı ayarlarını değiştirerek çerezleri hangi yöntemle filtreleyeceğiniz veya engelleyeceğinizle ilgili daha detaylı bilgi için tarayıcınızın servis sağlayıcısını inceleyiniz.

Analitik Çerez Ayarları:

Aşağıda bulunan servis sağlayıcılar bu web sitesinde kullanılmaktadır. Detaylar bilgi için bu linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Google Analytics: http://www.google.com/analytics/learn/privacy.html

Google Ads: https://ads.google.com/intl/tr_tr/home/

LIMAGRAIN TOHUM ISLAH VE ÜRETİM SAN. TİC. A.Ş.  gerekli durumlarda bu çerez bildirimini değiştirebilir. Değişiklik durumunda en son yayınlanan çerez politikası, çerez aydınlatma metni altında yer alan tarihten itibaren geçerli olacaktır.. Çerez (Cookie) Bildirimini belirli zamanlarda görüntüleyerek, çerez kullanımı ile ilgili yenilenen bilgilerden haberdar olmanızı tavsiye ederiz.

LIMAGRAIN TOHUM ISLAH VE ÜRETİM SAN. TİC. A.Ş.  / Bildirim Tarihi: 01.07.2020